PROFI IT JOB

Jelenleg a Tech-People Hungary Kft-nél dolgozom mint HR munkatárs. Tehetséges IT szakembereket támogatok abban, hogy megtalálják a nekik megfelelő állást, illetve különböző vállalatoknak segítek, hogy megtalálják a számukra szükséges emberi erőforrást.

OOP

  • Pápai Bálint: Munkavégzés helyszine Budapest. Küldjetek CV-t és személyesen megbeszéljük a részleteket. (2008.05.16. 13:48) PHP Programozó

HR Developer

Nincs megjeleníthető elem

.NET Developer (Budapest)

2008.06.12. 13:39 :: Pápai Bálint

Feladatok:

 Fejlesztői csapat tagjaként koordináltan önálló fejlesztési feladatok elvégzése.

 Dokumentációk készitése.

Elvárások:

 Egyetemi vagy főiskolai végzetség.

 2 éves szoftverfejlesztői tapaszt.

 .NET, SQL, programozói gyakorlat.

 Angol nyelv társalgási szintű ismerete.

 Precizitás rendszerszemlélet.

Előny:

 oracle, vagy más adatbázis ismeretek.

 csapatmunka tapasztalatt.

Szólj hozzá!

Címkék: budapest .net junior

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása