PROFI IT JOB

Jelenleg a Tech-People Hungary Kft-nél dolgozom mint HR munkatárs. Tehetséges IT szakembereket támogatok abban, hogy megtalálják a nekik megfelelő állást, illetve különböző vállalatoknak segítek, hogy megtalálják a számukra szükséges emberi erőforrást.

OOP

  • Pápai Bálint: Munkavégzés helyszine Budapest. Küldjetek CV-t és személyesen megbeszéljük a részleteket. (2008.05.16. 13:48) PHP Programozó

HR Developer

Nincs megjeleníthető elem

IT Coordinator/ Informatikus

2008.04.24. 11:37 :: Pápai Bálint

Diagnosztika divíziónk IT csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
• Diagnosztika üzletág önálló informatikai támogatása.
• Részvétel az aktuális informatikai projektek döntés-előkészítésében.
• Felhasználók munkájának támogatása és oktatása MS Windows XP/2003 környezetben.
• Üzemeltetési és karbantartási feladatok ellátása MS Windows XP/2003 környezetben.

Elvárások:
• Felsőfokú informatikai, vagy műszaki végzettség.
• Windows XP kliens és Windows 2000/2003 szerver környezet adminisztrációs szintű ismerete.
• Hasonló területen szerzett legalább 3 év gyakorlat.
• Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.
• Jó kommunikációs készség.

Előnyök:
• CRM rendszer/rendszerek ismerete
• Pénzügyi, logisztikai informatikai rendszerek ismerete.
• MS SQL, Oracle vagy más adatbáziskezelővel szerzett gyakorlat.
• SAP bevezetési projektben való részvétel.
• Java, C++ vagy más objektumorientált nyelv ismerete.

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem;
• fiatalos, innovatív cégkultúra;
• magas szinvonalú munkakörnyezet;
• önálló munkavégzés, felelősségteljes munka.

Üdvözlettel:

Pápai Bálint
0630/9425/476

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása