PROFI IT JOB

Jelenleg a Tech-People Hungary Kft-nél dolgozom mint HR munkatárs. Tehetséges IT szakembereket támogatok abban, hogy megtalálják a nekik megfelelő állást, illetve különböző vállalatoknak segítek, hogy megtalálják a számukra szükséges emberi erőforrást.

OOP

  • Pápai Bálint: Munkavégzés helyszine Budapest. Küldjetek CV-t és személyesen megbeszéljük a részleteket. (2008.05.16. 13:48) PHP Programozó

HR Developer

Nincs megjeleníthető elem

IT Architect (JAVA)

2008.05.27. 15:09 :: Pápai Bálint

Feladatok:
  • Banki felhasználású szoftverrendszerek készítésére irányuló architekturális tervezés
Elvárások:
  • minimum 1-2 év architekturális tervezési tapasztalat
  • minimum 4-5 év szoftverfejlesztési tapasztalat
  • tapasztalat módszeres szoftverprojektekben, UML alapú tervezés
  • JAVA/JEE jártasság
  • nagyon jó írott és verbális angol nyelvtudás
Előny:
  • banki IT tapasztalatok
  • szabványossá váló open source JAVA-s web keretrendszerek ismerete
  • XML-hez kapcsolódó technológiák JAVA-s implementációinak ismerete
  • IBM WebSphere Application Server ismeret
  • IBM WebSphere MQ és Message Broker ismeret
  • IBM WebSphere Business Modeler ismeret
  • IBM WebSphere Integration Developer/Process Server ismeret
  • IBM WebSphere Portal ismeret
  • Oracle, PL/SQL ismeretek
  • felsőfokú angol nyelvvizsga
Egyéb információ:
  • Munka típusa: teljesmunkaidő
  • Távmunkában nem végezhető
Pozíció területe(i):
    IT / Telekommunikáció
  • Programozó/Fejlesztő
Munkavégzés helye:
Budapest

Pápai Bálint

Junior Consultant - IT & ITC

Tech-People Hungary Kft.

bp@tech-people.com

Mobile no: +36 30 9425476

Szólj hozzá!

Címkék: budapest java

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása